- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
24.09.2021 8:15:54
Последнее изменение
18.10.2021 8:40:38
MTender ID
Код CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Servicii de ajustare a proiectului de execuție pentru obiectul ”Amenajarea stației de compostare a deșeurilor vegetale și de reciclare a deșeurilor din construcție și demolări”
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
250000 MDL
ID
94c6d256-6626-47b0-b508-fec71af1f51d
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
250,000.00
MDL
Период разъяснений:
24.09.2021 8:19:58 - 04.10.2021 11:00:57
24.09.2021 8:19:58 - 04.10.2021 11:00:57
Период подачи заявок:
04.10.2021 11:00:57 - 14.10.2021 11:00:00
04.10.2021 11:00:57 - 14.10.2021 11:00:00