- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte pentru femei și bărbați de diferite mărimi și vîrstă. La unele articole se vor solicita prezentarea mostrelor.
Îmbrăcăminte, lengerie de corp și încălțăminte pentru femei și bărbați de diferite mărimi și vîrstă. La unele articole se vor solicita prezentarea mostrelor.
Информация о заказчике
Название
Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Фискальный код / IDNO
1008601000905
Адрес
MD-2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Burebista 93
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
CAP Centrul de Asistenta si Protectie a VPVTFU
Контактный телефон
022-92-24-60
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
23.09.2021 15:51:00
Последнее изменение
24.09.2021 16:43:45
MTender ID
Код CPV
18200000-1
-
Îmbrăcăminte de exterior
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Îmbrăcăminte, lengerie de corp
Îmbrăcăminte și lengerie de corp conform caietului de sarcini. lotul 1
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
17000 MDL
ID
64bf899e-1136-4adc-be39-20d78d699d92
Минимальный шаг
170
Срок действия договора
От 05.10.2021 15:54:18 До 31.12.2021 16:54:18
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 01.10.2021 15:00:00
Название лота : Îmbrăcăminte de iarnă
Îmbrăcăminte de iarnă conform caietului de sarcini lotul 2
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
22000 MDL
ID
e729a7b4-bc6d-4c81-8c45-c742713c548a
Минимальный шаг
220
Срок действия договора
От 05.10.2021 15:57:18 До 31.12.2021 16:57:18
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 01.10.2021 15:18:30
Название лота : Încălțăminte de iarnă și de odaie
Încălțăminte de iarnă și de odaie conform caietului de sarcini lotul 3
Статус
Активный
Оценочная стоимость
19300 MDL
ID
668c8728-ff66-4b10-9a7c-2ef800b1c57a
Минимальный шаг
193
Срок действия договора
От 05.10.2021 15:58:11 До 31.12.2021 16:58:11
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 01.10.2021 15:37:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Încălțăminte de iarnă și de odaie
19300 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
58,300.00
MDL
Период разъяснений:
23.09.2021 15:58:52 - 27.09.2021 17:00:00
23.09.2021 15:58:52 - 27.09.2021 17:00:00
Период подачи заявок:
27.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 15:00:00
27.09.2021 17:00:00 - 30.09.2021 15:00:00