- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Articole sanitare (Țevi din metal)
Țevi din metal d100 și d89
Țevi din metal d100 și d89
Информация о заказчике
Название
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Фискальный код / IDNO
1004600054327
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.09.2021 16:16:00
Последнее изменение
23.09.2021 15:04:51
MTender ID
Код CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Articole sanitare (Țevi din metal)
Articole sanitare (Țevi din metal)
Документы процедуры покупки
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația de beneficiar final
Документация атрибуции
21.09.2021 16:26:02
f-4.1-specificaţii-tehnice.doc
Formular privind specificația tehnică
Документация атрибуции
21.09.2021 16:26:02
f-4.2 specificaie de pret.docx
Formular privind specificația de preț
Документация атрибуции
21.09.2021 16:26:02
Buna ziua, Va rog sa concretizati la teava de metal 100*3mm: 100mm este diametrul interior sau exterior a tevii? Multumesc
23.09.2021 15:08
Ответ на разъяснение: Buna ziua, pe interior
Cer scuze, dar teava de 89*3mm, pe exterior sau interir? Pentru ca la asa teava diametrul ei 89 mm este exterior.
23.09.2021 16:01
Ответ на разъяснение: buna ziua, aveți dreptate, 89 mm pe exterior
Название лота : Articole sanitare (Țevi din metal)
46441 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
46,441.00
MDL
Период разъяснений:
21.09.2021 16:26:02 - 23.09.2021 17:00:00
21.09.2021 16:26:02 - 23.09.2021 17:00:00
Период подачи заявок:
23.09.2021 17:00:00 - 28.09.2021 17:00:00
23.09.2021 17:00:00 - 28.09.2021 17:00:00