- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a străzii Putna din or. Fălești
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a străzii Putna din or. Fălești
Lucrări de reparație a străzii Putna din or. Fălești
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini
Документация атрибуции
20.09.2021 12:57:03
22.09.2021 15:50
Ответ на разъяснение: Bună ziua! Forma de garanție pentru ofertă conform documentelor de atribuire este scrisoarea de garanție emisă de o bancă comercială conform anexei nr. 9 la documentația standard – confirmat prin semnătura electronică Dacă banca Vă solicită rechizitele AC pentru eliberarea scrisorii de garanție bancară - Rechizitele bancare a primăriei or. Fălești str. Ștefan cel Mare și Sfânt 73 C/F 1007601002094 Ministerul Finanțelor Trezorerie de Stat IBAN MD07TRPDAL30000001060800 Efectuarea transferului direct pe contul primăriei nu se acceptă.
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС20.09.2021 12:57:03 - 25.09.2021 8:00:00
25.09.2021 8:00:00 - 04.10.2021 8:00:00