- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
Lucrări de renovare
Lucrări de renovare
Информация о заказчике
Название
Apă-Canal Chişinău
Фискальный код / IDNO
1002600015876
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Vitalie Cojocaru
Контактный телефон
022256797, 068768855
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
17.09.2021 14:55:15
Последнее изменение
20.09.2021 13:53:10
MTender ID
Код CPV
45232150-8
-
Lucrări pentru conducte de alimentare cu apă
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
Lucrări de renovare
Статус
Активный
Оценочная стоимость
1687585.07 MDL
ID
ebe79301-6751-49a2-a4e4-df5d1c9c843a
Документы процедуры покупки
rugăm să fim informați despre presiunea nominală la conducta din fontă cu d. 600, atât și la racordul din fontă și cot
20.09.2021 16:13
Ответ на разъяснение: Presiunea nominală 16 atm
Mai sus spunteti ca presiune e de 16 atm, dar in pozitia 31 la teava PE, D. 160, e indicat PN 10, precizati care va fi presiunea nominala?
27.09.2021 08:36
Ответ на разъяснение: presiunea 16 la țeava de 600 presiunea 10 la țeava de 160
Название лота : Lucrări de renovare a apeductului, D-600 mm, din str. Gh. Asachi, mun. Chișinău
1687585.07 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,687,585.07
MDL
Период разъяснений:
17.09.2021 14:59:03 - 27.09.2021 15:00:00
17.09.2021 14:59:03 - 27.09.2021 15:00:00
Период подачи заявок:
27.09.2021 15:00:00 - 11.10.2021 10:00:00
27.09.2021 15:00:00 - 11.10.2021 10:00:00