- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reparația capitală a cabinetului Radiologic a IMSP Centrul de sănătate Strășeni din mun. Strășeni
Conform caietului de sarcini înaintat de Beneficiar
Conform caietului de sarcini înaintat de Beneficiar
Информация о заказчике
Название
Aparatul presedintelui raionului Straseni
Фискальный код / IDNO
1017601000161
Адрес
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
str. Mihai Eminescu 28
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.09.2021 14:42:31
Последнее изменение
17.09.2021 14:44:30
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Reparația capitală a cabinetului Radiologic a IMSP Centrul de sănătate Strășeni din mun. Strășeni
Conform caietului de sarcini înaintat de Beneficiar
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Reparația capitală a cabinetului Radiologic a IMSP Centrul de sănătate Strășeni din mun. Strășeni
796400 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
796,400.00
MDL
Период разъяснений:
17.09.2021 14:44:30 - 22.09.2021 10:00:00
17.09.2021 14:44:30 - 22.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
22.09.2021 10:00:00 - 29.09.2021 10:00:00
22.09.2021 10:00:00 - 29.09.2021 10:00:00