- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.09.2021 16:51:56
Последнее изменение
13.09.2021 16:58:02
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
1247369 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,247,369.00
MDL
Период разъяснений:
13.09.2021 16:58:02 - 24.09.2021 11:00:00
13.09.2021 16:58:02 - 24.09.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
24.09.2021 11:00:00 - 04.10.2021 10:00:42
24.09.2021 11:00:00 - 04.10.2021 10:00:42