- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
Информация о заказчике
Название
I.P. Gimnaziul "Ion Creanga" Zirnesti, Cahul
Фискальный код / IDNO
1012620010760
Адрес
3933,
MOLDOVA,
s.Zîrneşti,
Cahul,
STR. SCOLII NR. 08
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.09.2021 16:05:26
Последнее изменение
13.09.2021 16:28:45
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
LUCRARI de constructie a acoperisului sarpant al blocului auxiliar al gimnaziului
Документы процедуры покупки
declaratie_privind beneficiarul efectiv.doc
declaratia beneficiarului
Документация атрибуции
13.09.2021 16:28:45
documentatia standard _lucrari gimnaziul zirnesti.docx
documentatia standard
Документация атрибуции
13.09.2021 16:28:45
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Construcția acoperișului șarpant la blocul auxiliar al gimnaziului "Ion Creanga" s. Zirnesti
1078183 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,078,183.00
MDL
Период разъяснений:
13.09.2021 16:28:45 - 18.09.2021 10:00:00
13.09.2021 16:28:45 - 18.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
18.09.2021 10:00:00 - 22.09.2021 17:00:00
18.09.2021 10:00:00 - 22.09.2021 17:00:00