- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziții cu costuri mici a serviciilor de pază, supraveghere și de patrulare
Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central al Ministerului apărării
Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central al Ministerului apărării
Информация о заказчике
Название
Spitalul Clinic Militar Central
Фискальный код / IDNO
1006601003511
Адрес
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.09.2021 15:36:56
Последнее изменение
14.09.2021 13:28:40
MTender ID
Код CPV
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare.
Servicii pază, servicii de supraveghere și de patrulare conform necesităților Spitalului clinic militar central
Статус
Активный
Оценочная стоимость
151110 MDL
ID
9aa52abb-d46d-4c7a-81c2-49fe53bc5620
Минимальный шаг
755.55
Срок действия договора
От 01.10.2021 15:50:39 До 31.12.2021 16:50:39
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 20.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt de participare.signed.pdf
Invitație de participare la procedura de achiziții
Приглашение на участие
13.09.2021 16:09:33
anunt de participare.signed.pdf
Anunț de participare la procedura de achiziții
Приглашение на участие
13.09.2021 16:09:33
documentaţia standard.signed.pdf
FDA, Criterii și cerințe de calificare, modele de documente și contract
Документация атрибуции
13.09.2021 16:09:33
documentaţia standard.signed.pdf
FDA, Criterii și cerințe de calificare
Документация атрибуции
14.09.2021 13:28:40
Какая сумма банковской гарантии должна быть?
14.09.2021 11:47
Ответ на разъяснение: Bună ziua, în Documentația Standard este stipulat p 7.2.
Название лота : Servicii pază, servicii de supraveghere. Servicii de patrulare.
151110 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
151,110.00
MDL
Период разъяснений:
13.09.2021 16:09:33 - 15.09.2021 13:28:40
13.09.2021 16:09:33 - 15.09.2021 13:28:40
Период подачи заявок:
15.09.2021 13:28:40 - 17.09.2021 14:28:28
15.09.2021 13:28:40 - 17.09.2021 14:28:28