- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Информация о заказчике
Название
INSPECTORATUL DE POLITIE BENDER
Фискальный код / IDNO
1006601000897
Адрес
MD-3200,
MOLDOVA,
mun.Bender,
mun.Bender,
str. Dzerjinski 46
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.09.2021 15:28:50
Последнее изменение
15.09.2021 13:55:36
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
Статус
Активный
Оценочная стоимость
1209742.19 MDL
ID
b6c270f9-4c6e-47ef-a457-36b4b3e8de42
Документы процедуры покупки
Poz 12 Usi din lemn .Spuneti vopsite si cu lacat?
16.09.2021 11:53
Ответ на разъяснение: usi din lemn MDF, vopsite si cu lacat
Название лота : Lucrări de reparație clădirii și birourilor de serviciu ale IP Bender al IGP
1209742.19 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,209,742.19
MDL
Период разъяснений:
13.09.2021 15:35:20 - 20.09.2021 10:00:00
13.09.2021 15:35:20 - 20.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
20.09.2021 10:00:00 - 27.09.2021 10:00:00
20.09.2021 10:00:00 - 27.09.2021 10:00:00