- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse alimentare
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Имя Фамилия
Контактный телефон
Fax
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : 1.Arnaut
Ambalaj: pungă 1kg ; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea - 1 data în săptămînă, de la orele 9-14.00.
Название лота : 2.Arpacaş (întreg) şlefuit
SM196:1999; Amabalaj: punga 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea - 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 3. Biscuiţi de ovăs
Fără adaos de fructe, pomușoare, uscate; Ambalaj: cutie,punga 5 kg.Produs Autohton. Termen de livrare: 3 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 4.Ceai negru (ambalat)
Amabalaj: pachet 100 g;cu marcarea Producătorului (logo-ul acestuia). Livrarea: 1 data în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 5.Chefir 2,5%
GOST4929-84; Ambalaj: pachet de 0,400-0,500 gr. polietilenă; Livrarea: zinic nu mai tîrziu de ora 09.00.
Название лота : 6. Covrigei
Calitate superioară; GOST-24901-89; Ambalaj: saci 1-5 kg.Termen de livrare: 2 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 7. Salam "Doctorscaia"calitatea superioară
Ladă; Ambalaj: poliamid+in polietelen fiecare bucata, în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) ; GOST-23670; Livrarea: 2 ori în săptîmînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 8 Crupe de griş
Calitatea superioară; GOST7022-97; Ambalaj: pungă 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 9.Crupe de grîu
GOST 26791-89;Calitatea-superioară Ambalaj: pungă 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 10.Crupe de mei
SM196-1999;Calitatea-superioară. Ambalaj: pungă 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 11.Crupe de orz
GOST26791-89;Calitatea-superioară.Ambalaj: punga 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 12.Crupe de porumb
SM196-1999; Calitatea superioară; Ambalaj: punga 1kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 13.Fructe uscate în asortiment
GOST28502-90; În asortiment: mere, prune, prăsade, vişină, pere ; În ambalaj:punga-cutie nu mai mare de 5kg.Livrarea: 2 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 14.Fulgi de ovăs
GOST21149-93; Calitatea superioară. Ambalaj: punga 0,5kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj componența produsului; Livrarea: 1 în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00. Prezentarea obligatorie: 1) Certificat de conformitate; 2) Certificat de inofesivitate.
Название лота : 15.Hrişcă (întreagă)
GOST5550-74;Calitatea-superioară Ambalaj: punga 1-5kg; în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 16.Magiun (pasterizat) din:prune,mere,pomușoare.
GOST6929-88; Pasterizat; Ambalaj: borcan din sticlă de 0,7-1kg,prune,mere,pomușoare Livrarea: 2 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 17.Mazăre uscată (jumătăţi)
SM196:1999; Jumatăți; Amabalaj: punga 1kg ;în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj toată informația ce ține de componența produsului; Livrarea: 1 data în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 18.Pește congelat fără cap "Hec"-Merluciu
GOST20057-96, p.3.3.7; Ambalaj: cutii cite 10 kg .Livrarea: 2 ori în săptîmînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 19.Pîine albă
HG Nr.775 din 03.07.07; Calitatea superioară; Feliată uniform; Ambalată câte 1buc, pîine aparte, în ambalajul Producătorului (cu logo-ul acestuia) care va conține pe ambalaj componența produsului; Ambalaj: ladă, cu marcaj complet pe ambalaj; Livrarea: zilnic, nu mai tîrziu de ora 9:00.
Название лота : 20.Piper negru (boabe)
Ambalaj: pachet 10gr ; Livrarea: 1 dată în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 21.Piper negru (praf)
Ambalaj: pachet 10gr ; Livrarea: 1 dată în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 22.Suc de tomate,borcan -3litri
Ambalaj: borcan din sticlă de 3 lit; produs autohton, Livrarea: 3 ori în lună, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Название лота : 23. Iaurt clasic1.5%
Iaurt natural, fără grăsimi vegetale, fără adaosuri de zahăr și fără îndulcitori artificiali. Ambalaj: pahar plastic ,de 150-180-200ml .Termen de livrare: 2 în săptămînă nu mai tîrziu de ora 09.00.
Название лота : 24.Zahăr (din sfeclă de zahăr)
GOST21-94; Calitatea superioară;Produs autohton. Ambalaj: saci a cîte 50 kg; Livrarea: 1 în săptămînă, nu mai tîrziu de ora 14.00.
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС13.09.2021 15:25:20 - 24.09.2021 9:00:00
24.09.2021 9:00:00 - 05.10.2021 9:00:00