- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de reparație, montare și demontare a climatizoarelor şi a instalaţiilor frigorifice
1. Schimbarea plăcii electronice la un chiller de tip RHOSS THAETY 122, inclusiv prestarea serviciilor aferente. 2. După punerea în funcțiune, Prestatorul va garanta buna funcționalitate a chiller-ului în ambele regimuri (răcire și încălzire) pe o perioadă de minim 24 luni.
1. Schimbarea plăcii electronice la un chiller de tip RHOSS THAETY 122, inclusiv prestarea serviciilor aferente. 2. După punerea în funcțiune, Prestatorul va garanta buna funcționalitate a chiller-ului în ambele regimuri (răcire și încălzire) pe o perioadă de minim 24 luni.
Информация о заказчике
Название
Agentia Servicii Publice
Фискальный код / IDNO
1002600024700
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
10.09.2021 12:56:03
Последнее изменение
10.09.2021 15:59:00
MTender ID
Код CPV
50730000-1
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a grupurilor de refrigerare
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de reparație, montare și demontare a climatizoarelor şi a instalaţiilor frigorifice
1. Schimbarea plăcii electronice la un chiller de tip RHOSS THAETY 122, inclusiv prestarea serviciilor aferente. 2. După punerea în funcțiune, Prestatorul va garanta buna funcționalitate a chiller-ului în ambele regimuri (răcire și încălzire) pe o perioadă de minim 24 luni.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
16000 MDL
ID
990350bc-99dd-4cb5-866e-f66055de5a8b
Минимальный шаг
160
Срок действия договора
От 04.10.2021 13:02:37 До 31.12.2021 14:02:37
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 20.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
specificatia tehnica si de pret.signed.pdf
Specificatia tehnica si de pret.pdf
Документация атрибуции
10.09.2021 13:05:52
specificatia tehnica si de pret.docx
Specificatia tehnica si de pret.word
Документация атрибуции
10.09.2021 13:05:52
anunt de participare modificat.signed.pdf
Anunt de participare modificat
Документация атрибуции
10.09.2021 15:59:00
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de reparație, montare și demontare a climatizoarelor şi a instalaţiilor frigorifice
16000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
16,000.00
MDL
Период разъяснений:
10.09.2021 13:05:52 - 13.09.2021 11:00:00
10.09.2021 13:05:52 - 13.09.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
13.09.2021 11:00:00 - 17.09.2021 9:00:00
13.09.2021 11:00:00 - 17.09.2021 9:00:00