- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.09.2021 16:47:27
Последнее изменение
09.09.2021 16:52:18
MTender ID
Код CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Elaborarea documentației de proiect pentru obiectivul ”Reconstrucția amfiteatrului și a terenului aferent din Parcul Valea Trandafirilor
490000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
490,000.00
MDL
Период разъяснений:
09.09.2021 16:52:18 - 20.09.2021 10:00:00
09.09.2021 16:52:18 - 20.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
20.09.2021 10:00:00 - 30.09.2021 10:00:00
20.09.2021 10:00:00 - 30.09.2021 10:00:00