- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Информация о заказчике
Название
Primăria mun. Orhei
Фискальный код / IDNO
1007601008007
Адрес
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. V. Mahu 160
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.09.2021 16:31:03
Последнее изменение
10.09.2021 16:49:06
MTender ID
Код CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
Документы процедуры покупки
3.anunt_de_participarecatering tr.iv.semnat.pdf
Anunt_de_participare
Документация атрибуции
10.09.2021 16:46:53
2.documentatia_standard_catering tr.iv.semnat.pdf
Documentatia_standard
Документация атрибуции
10.09.2021 16:46:53
3.anunt_de_participarecatering tr.iv.semnat.pdf
Anunt_de_participare
Документация атрибуции
10.09.2021 16:46:53
4.caiet de sarcinicatering tr.iv.semnat.pdf
Caiet de sarcini
Документация атрибуции
10.09.2021 16:46:53
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Serviciilor de preparare și distribuire a hranei pentru copii în IPET din Oraș tr. IV 2021
2018600 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
2,018,600.00
MDL
Период разъяснений:
10.09.2021 16:46:53 - 20.09.2021 9:00:00
10.09.2021 16:46:53 - 20.09.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
20.09.2021 9:00:00 - 27.09.2021 14:00:00
20.09.2021 9:00:00 - 27.09.2021 14:00:00