- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Repetat- Lucrări de reparație capitală a unei grupe ăn IET 12 din m. Soroca
Repetat- Lucrări de reparație capitală a unei grupe ăn IET 12 din m. Soroca
Repetat- Lucrări de reparație capitală a unei grupe ăn IET 12 din m. Soroca
Информация о заказчике
Название
Primaria municipiului Soroca
Фискальный код / IDNO
1007601001514
Адрес
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Ștefan cel Mare ,5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.09.2021 14:43:38
Последнее изменение
26.10.2021 10:21:24
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Repetat- Lucrări de reparație capitală a unei grupe ăn IET 12 din m. Soroca
Repetat- Lucrări de reparație capitală a unei grupe ăn IET 12 din m. Soroca
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
569729 MDL
ID
63cdd0a0-83c0-4433-82da-50e50a2f0e9b
Документы процедуры покупки
Buna ziua.poz.45 din caietul de sarcini ,radiatoare din aluminiu, indicati va rog cantitatea elementelor la un radiator;
poz.57 din caietul de sarcini tipul pompei de circulatie;
poz 71 din caietul de sarcini clasa de rezistenta si grosimea laminatului.
16.09.2021 11:06
Ответ на разъяснение: poz.45-20bucîntru-n radiator. poz.57 diametrul 33. poz.71 clasa33 grosime 10,0 mm
poz 45 din caietul de sarcini folositi normativul la radiatoare pina la 10 elemente la un radiator, in raspuns dati 20 elemente , cum este corect ?
poz.57 din caietul de sarcini- indicati va rog caracteristicile pompei de circulatie.
16.09.2021 17:03
Ответ на разъяснение: caracteristici la pompe se stabilesc de catre producator. Vă conduceci de caietul de sarcini. 20 este gresala tehnică de tipar
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
569,729.00
MDL
Период разъяснений:
09.09.2021 14:48:55 - 18.09.2021 11:06:41
09.09.2021 14:48:55 - 18.09.2021 11:06:41
Период подачи заявок:
18.09.2021 11:06:41 - 26.09.2021 11:06:41
18.09.2021 11:06:41 - 26.09.2021 11:06:41