- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Информация о заказчике
Название
Primaria municipiului Soroca
Фискальный код / IDNO
1007601001514
Адрес
3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
Ștefan cel Mare ,5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.09.2021 13:56:33
Последнее изменение
26.10.2021 10:21:55
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Repetat , Lucrări de construcție a scării de acces la cheiul r. Nistru din m. Soroca
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
743330 MDL
ID
006b3dbf-a56d-46a2-8843-1e6d4030e50d
Документы процедуры покупки
Termenul garantiei lucrarii, oare poate fi document?
16.09.2021 09:31
Ответ на разъяснение: Poate prin declarație
dupa care documentatie publicata de A/C se pregateste de catre o/e documentela la oferta? sunt diferite cerintele dintre d/s si a/p, motivul?
16.09.2021 09:32
Ответ на разъяснение: După Anunț de parcipare , restul documentelor vor fi solicitate suplimentar
9. În cazul în care contractul este împărțit pe loturi un operator economic poate depune oferta (se va selecta):
1) Pentru un singur lot;
2) Pentru mai multe loturi;
3) Pentru toate loturile;
4) Alte limitări privind numărul de loturi care pot fi atribuite aceluiași ofertant___________________________________________________________________.
dupa care punct primaria orasului Soroca examineaza oferta,daca este indicata pe lista intreaga, din anuntul de participare?
16.09.2021 09:35
Ответ на разъяснение: Caietul de sarcine și toată documentația explică că este un singur lot , (pe lista întregă)
Scrisoare de garantie bancara se solicita?, conform d/s?
16.09.2021 09:39
Ответ на разъяснение: este necesară conform d/s și A/p
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
743,330.00
MDL
Период разъяснений:
09.09.2021 14:04:06 - 18.09.2021 9:39:12
09.09.2021 14:04:06 - 18.09.2021 9:39:12
Период подачи заявок:
18.09.2021 9:39:12 - 26.09.2021 9:39:12
18.09.2021 9:39:12 - 26.09.2021 9:39:12