- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar
Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar conform Anuntului de participare
Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar conform Anuntului de participare
Информация о заказчике
Название
Primaria s.Ursoaia
Фискальный код / IDNO
1007601003703
Адрес
MD-4328,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Stefan cel Mare 102
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.09.2021 12:15:30
Последнее изменение
09.09.2021 12:51:49
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar
Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar
Статус
Активный
Оценочная стоимость
548750 MDL
ID
1220f220-590e-4f8a-84ea-94d609a8990e
Минимальный шаг
5487.5
Срок действия договора
От 28.09.2021 12:21:42 До 31.12.2021 13:21:42
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 20.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua, va rugam sa divizati lotul in loturi separate pentru respectarea principiului atit a concurentei loiale cit si cel al Licitatiei (adica pentru eficientizarea si optimizarea cheltuielilor).
09.09.2021 14:44
Ответ на разъяснение: Buna ziua, aceasta achizitie este implimentata prin proiectul investitional subventionat de Agentia de Interventie si Plati pentru Agricultura, nu avem posibilitatea de a diviza in loturi deoarece oferta aprobata in cadrul proiectului prevede achizitionarea integrala
Название лота : Achizitionarea Tractorului și a echipamentului necesar
548750 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
548,750.00
MDL
Период разъяснений:
09.09.2021 12:31:32 - 14.09.2021 11:00:00
09.09.2021 12:31:32 - 14.09.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
14.09.2021 11:00:00 - 17.09.2021 11:00:00
14.09.2021 11:00:00 - 17.09.2021 11:00:00