- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Amenajarea stratului de egalizare din beton asfaltic cu agregate marunte BA16, cu utilizarea distribuitorului de mixturi asfaltice gr. medie 4cm
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a drumurilor publice din com. Băcioi, mun. Chișinău. Etapa II. (segment de drum cuprins între străzile Vasile Alecsandri și Independenței din sat. Băcioi)
Lucrări de reparație a drumurilor publice din com. Băcioi, mun. Chișinău. Etapa II. (segment de drum cuprins între străzile Vasile Alecsandri și Independenței din sat. Băcioi)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
13.09.2021 12:46
Ответ на разъяснение: Bună ziua, noi am solicitat garanția bancară.
17.09.2021 16:54
Ответ на разъяснение: Buna ziua, lista cu cantitățile de lucrări a fost modificată conform prevederilor legislației în vigoare.
18.09.2021 22:12
Ответ на разъяснение: La poz.4 se solicita amorsarea cu bitum cantitatea 1.44tone, in resurse bitum are norma 1.03, deci 1.44*1.03=1.483tone. La poz.5 se solicita strat de egalizare cantitatea 460.8tone, in resurse beton asfaltic are norma 1.01, deci 460.8*1.01=465.408 tone
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС09.09.2021 12:21:06 - 22.09.2021 13:00:36
22.09.2021 13:00:36 - 07.10.2021 8:30:36