- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de Analiză comparativă a ofertei educaționale universitare și cererii pieței privind competențele antreprenoriale ale absolvenților domeniului textile și elaborare a recomandărilor privind perfecționarea curriculei pentru educația antreprenorială pentru necesităţile proiectului "Collaborative Entrepreneurial Education", Acronim CEE
Servicii de Analiză comparativă a ofertei educaționale universitare și cererii pieței privind competențele antreprenoriale ale absolvenților domeniului textile și elaborare a recomandărilor privind perfecționarea curriculei pentru educația antreprenorială pentru necesităţile proiectului "Collaborative Entrepreneurial Education", Acronim CEE
Servicii de Analiză comparativă a ofertei educaționale universitare și cererii pieței privind competențele antreprenoriale ale absolvenților domeniului textile și elaborare a recomandărilor privind perfecționarea curriculei pentru educația antreprenorială pentru necesităţile proiectului "Collaborative Entrepreneurial Education", Acronim CEE
Информация о заказчике
Название
Instituția Publică „Universitatea Tehnică a Moldovei”
Фискальный код / IDNO
1007600001506
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare nr. 168
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 16:57:02
Последнее изменение
08.09.2021 17:01:26
MTender ID
Код CPV
71620000-0
-
Servicii de analiză
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : LOT 1 Servicii de analiză
LOT 1 Servicii de analiză
Документы процедуры покупки
termeni de referinţă (anexa 1).docx
-Termeni de referință
Документация атрибуции
08.09.2021 17:01:26
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : LOT 1 Servicii de analiză
51974 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
51,974.00
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 17:01:26 - 13.09.2021 15:00:00
08.09.2021 17:01:26 - 13.09.2021 15:00:00
Период подачи заявок:
13.09.2021 15:00:00 - 17.09.2021 15:00:00
13.09.2021 15:00:00 - 17.09.2021 15:00:00