- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Echipament de telecomunicaţii (Switch-uri)
Информация о заказчике
Название
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Фискальный код / IDNO
1003600096694
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 15:50:48
Последнее изменение
01.10.2021 17:06:01
MTender ID
Код CPV
32500000-8
-
Echipament de telecomunicaţii
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lotul nr. 1: Switch-uri; CPV: 32522000-8
Lotul nr. 1
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
700000 MDL
ID
0166fa6f-61f4-464c-ac53-ee01490d8672
Название лота : Lotul nr. 2: Module SFP; CPV: 32522000-8
Lotul nr. 2
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
88400 MDL
ID
5c6dd127-f29b-4d9a-9dfb-86d7e09c376d
Документы процедуры покупки
Buna ziua.
B1.07. Module SFP+ 10G LR 40km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04) -- produsl dat solicitat, lungimea de unda transmisie date trebuie sa fie 1310nm sau 1550nm?
15.09.2021 14:09
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Modulele SFP+ 10G LR 40km LC SMF solicitate trebuie să funcționeze pe lungimea de undă de transmisie 1310nm.
Buna ziua.
B1.05. Module SFP+ 10G LR 10km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
B1.06. Module SFP+ 10G LR 20km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
B1.07. Module SFP+ 10G LR 40km LC SMF (compatibile cu bunurile B1.01-B1.04)
modulele specificate se solicita pentru lucru pe 2 fibre (o fibra trasisie alta fibra receptie) sau pentru o fibra cu WDM?
15.09.2021 14:10
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Toate Modulele SFP+ 10G solicitate trebuie să fie de tip duplex (o fibră transmisie și o fibră recepție).
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
788,400.00
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 16:06:24 - 20.09.2021 11:00:00
08.09.2021 16:06:24 - 20.09.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
20.09.2021 11:00:00 - 24.09.2021 11:00:00
20.09.2021 11:00:00 - 24.09.2021 11:00:00