- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 15:04:21
Последнее изменение
08.09.2021 15:20:32
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini finisare obiect ,,vinogradovca ,,al ip taraclia.doc
caiet de sarcini
Документация атрибуции
08.09.2021 15:20:32
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
250637.5 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
250,637.50
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 15:20:32 - 13.09.2021 15:30:00
08.09.2021 15:20:32 - 13.09.2021 15:30:00
Период подачи заявок:
13.09.2021 15:30:00 - 21.09.2021 15:30:00
13.09.2021 15:30:00 - 21.09.2021 15:30:00