- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 14:25:08
Последнее изменение
08.09.2021 14:35:41
MTender ID
Код CPV
85200000-1
-
Servicii veterinare
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Название лота : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
130000 MDL
Название лота : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
130000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
260,000.00
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 14:35:41 - 20.09.2021 10:00:00
08.09.2021 14:35:41 - 20.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
20.09.2021 10:00:00 - 28.09.2021 10:00:00
20.09.2021 10:00:00 - 28.09.2021 10:00:00