- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
Информация о заказчике
Название
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI
Фискальный код / IDNO
1009601000245
Адрес
MD-4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare, 31
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 14:10:21
Последнее изменение
08.09.2021 14:24:42
MTender ID
Код CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
ATENTIE!!! Centrul pentru copii, produsele sa fie de calitate. Mostre a fiecarui produs se cer a fi prezentate de catre OE desemnat castigator, in termen de 2 zille de la incheierea licitatiei. In cazul neprezentarii mostrelor in termen, sau in cazul necorespunderii calitatii acestora, OE va fi descalificat, iar lotul va fi atribuit urmatorului participant.
Документы процедуры покупки
Detergent WC -DORITI FARA CLOR DAR SCRIETI ANALOG sANFOR ORI dOMESTOS CARE CONTIN CLOR.CE DORITI ?
08.09.2021 14:43
Ответ на разъяснение: Buna ziua. Daca nu gresim la brendul Sanform sunt fara clor, dar cu situatie de pandemie acceptam si cu clor.
Название лота : Produse igienico-sanitare, detergenti pe anul 2021.
11666.67 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
11,666.67
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 14:14:28 - 09.09.2021 14:30:00
08.09.2021 14:14:28 - 09.09.2021 14:30:00
Период подачи заявок:
09.09.2021 14:30:00 - 13.09.2021 14:30:00
09.09.2021 14:30:00 - 13.09.2021 14:30:00