- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Информация о заказчике
Название
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Фискальный код / IDNO
1007601010493
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 13:41:51
Последнее изменение
09.09.2021 11:36:52
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de modernizare a acoperișurilor blocurilor de locuințe (prin acord-cadru)
32500000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
32,500,000.00
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 13:48:42 - 04.10.2021 10:00:00
08.09.2021 13:48:42 - 04.10.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
04.10.2021 10:00:00 - 28.10.2021 10:00:00
04.10.2021 10:00:00 - 28.10.2021 10:00:00