- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de renovare a iluminatului pe teritoriul Centrului de gazduire
Lucrari de renovare a iluminatului
Lucrari de renovare a iluminatului
Информация о заказчике
Название
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Фискальный код / IDNO
1007601010530
Адрес
MD-2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
stradela Halteii 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 10:22:42
Последнее изменение
09.09.2021 8:40:49
MTender ID
Код CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de renovare iluminare a teritoriului
Lucrari de renovare iluminare
Документы процедуры покупки
anunt de participare (3).pdf
Lucrari de renovare iluminare
Документация атрибуции
08.09.2021 15:21:09
Buna ziua, este necesar ceva de demontat sau doar montaj ?
09.09.2021 10:40
Ответ на разъяснение: Buna ziua, da trbuie de demontat cele vechi si montarea celor noi.
Cleme wago de care solicitati 3+3 iesiri, sau doar cu 3 intrari ?
09.09.2021 10:43
Ответ на разъяснение: 3 intrari
Cablu este montat, nu este necesar de procurat ?
09.09.2021 10:43
Ответ на разъяснение: cablu este montat
Este necesar de anexat DUAE ?
10.09.2021 13:43
Ответ на разъяснение: Nu este obligatoriu daca doriti il puteti anexa.
Название лота : Lucrari de renovare iluminare a teritoriului
20833.33 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
20,833.33
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 15:21:09 - 10.09.2021 16:00:00
08.09.2021 15:21:09 - 10.09.2021 16:00:00
Период подачи заявок:
10.09.2021 16:00:00 - 14.09.2021 14:00:00
10.09.2021 16:00:00 - 14.09.2021 14:00:00