- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Информация о заказчике
Название
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Фискальный код / IDNO
1015600032824
Адрес
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 9:39:00
Последнее изменение
13.09.2021 8:45:07
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) conform caietului de sarcini din Documentatia standard!
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
562350 MDL
ID
50bfb02f-9b8e-40f4-b826-8f69686378ab
Документы процедуры покупки
Model declaratie privind confirmarea identitii beneficiarilor
-
Технические характеристики
08.09.2021 9:50:40
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
562,350.00
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 9:50:40 - 13.09.2021 10:00:00
08.09.2021 9:50:40 - 13.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
13.09.2021 10:00:00 - 21.09.2021 10:00:00
13.09.2021 10:00:00 - 21.09.2021 10:00:00