- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Информация о заказчике
Название
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Фискальный код / IDNO
1013601000521
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Anastasia Caraivanova
Контактный телефон
022 255 909
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
08.09.2021 9:03:17
Последнее изменение
09.09.2021 17:20:14
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Статус
Активный
Оценочная стоимость
692821.72 MDL
ID
e16b17a3-7bd7-487f-950e-c945f43f7cb9
Документы процедуры покупки
anunt_de_participare acoperis.semnat.pdf
anunt_de_participare
Документация атрибуции
08.09.2021 9:12:20
Publicati va rog rechizite bancare pentru transfer: Garantiei de 1%.
09.09.2021 17:15
Ответ на разъяснение: Beneficiarul plăţii: Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI Denumirea Băncii: Ministerul Finanțelor RM Codul fiscal: 1013601000521 Contul trezorerial: TREZMD2X Contul IBAN: MD64TRPCAA518410A00597AA Trezoreria regională: Trezoreria de Stat
Название лота : Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
692821.72 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
692,821.72
MDL
Период разъяснений:
08.09.2021 9:12:20 - 20.09.2021 9:00:00
08.09.2021 9:12:20 - 20.09.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
20.09.2021 9:00:00 - 24.09.2021 10:00:00
20.09.2021 9:00:00 - 24.09.2021 10:00:00