- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
07.09.2021 17:31:07
Последнее изменение
07.09.2021 17:35:41
MTender ID
Код CPV
45261210-9
-
Lucrări la învelitoarea acoperişului
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Документы процедуры покупки
anunț de participare acoperiș ma omf nr.69_2021.signed.pdf
-
Приглашение на участие
07.09.2021 17:35:41
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
1625000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,625,000.00
MDL
Период разъяснений:
07.09.2021 17:35:41 - 14.09.2021 8:30:00
07.09.2021 17:35:41 - 14.09.2021 8:30:00
Период подачи заявок:
14.09.2021 8:30:00 - 20.09.2021 7:30:00
14.09.2021 8:30:00 - 20.09.2021 7:30:00