- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de instalare și montare a parapetelor metalice de protecție deformabile de tip semigreu cu stîlpi și accesorii pe drumurile publice naționale
Lucrări de instalare și montare a parapetelor metalice de protecție deformabile de tip semigreu cu stîlpi și accesorii pe drumurile publice naționale
Lucrări de instalare și montare a parapetelor metalice de protecție deformabile de tip semigreu cu stîlpi și accesorii pe drumurile publice naționale
Информация о заказчике
Название
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Фискальный код / IDNO
1003600023559
Адрес
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei 12a
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
07.09.2021 9:16:07
Последнее изменение
07.09.2021 9:26:31
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de instalare și montare a parapetelor metalice de protecție deformabile de tip semigreu cu stîlpi și accesorii pe drumurile publice naționale
Conform cerințelor caietului de sarcini
Документы процедуры покупки
Documente licitatie lucrari parapet metalic
Documentația standard lucrări
Документация атрибуции
07.09.2021 9:26:31
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de instalare și montare a parapetelor metalice de protecție deformabile de tip semigreu cu stîlpi și accesorii pe drumurile publice naționale
9091000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
9,091,000.00
MDL
Период разъяснений:
07.09.2021 9:26:31 - 17.09.2021 12:00:00
07.09.2021 9:26:31 - 17.09.2021 12:00:00
Период подачи заявок:
17.09.2021 12:00:00 - 29.09.2021 10:00:00
17.09.2021 12:00:00 - 29.09.2021 10:00:00