- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă
Информация о заказчике
Название
Agentia Servicii Publice
Фискальный код / IDNO
1002600024700
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
06.09.2021 14:40:00
Последнее изменение
06.09.2021 14:56:44
MTender ID
Код CPV
79713000-5
-
Servicii de pază
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
Статус
Активный
Оценочная стоимость
4965 MDL
ID
01aceb64-f4d1-4919-bc07-112d5df2113f
Минимальный шаг
49.65
Срок действия договора
От 01.10.2021 14:52:50 До 30.12.2021 15:52:50
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 13.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Servicii de pază tehnică a oficiilor și edificiilor ASP, inclusiv și servicii de deservire și mentenanță a sistemelor de semnalizare pază și a incendiilor, or. Ştefan Vodă, str. 31 August 1989, nr. 15/33
4965 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
4,965.00
MDL
Период разъяснений:
06.09.2021 14:56:44 - 08.09.2021 9:00:00
06.09.2021 14:56:44 - 08.09.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
08.09.2021 9:00:00 - 10.09.2021 9:00:00
08.09.2021 9:00:00 - 10.09.2021 9:00:00