- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63 şi L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Информация о заказчике
Название
Consiliul raional Rezina
Фискальный код / IDNO
1007601011412
Адрес
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Eudochia Crijanovschii
Контактный телефон
068469040
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
06.09.2021 10:13:34
Последнее изменение
07.09.2021 11:29:06
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
Статус
Активный
Оценочная стоимость
515407.92 MDL
ID
c1fb05eb-59a8-40f3-a17b-08922bd4614e
Название лота : Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
Статус
Активный
Оценочная стоимость
471342.19 MDL
ID
885eac13-53b4-407e-9069-202a3c82e25d
Документы процедуры покупки
lista lucrărilor s.Mincenii.pdf
lista lucrărilor s.Mincenii
Технические характеристики
06.09.2021 11:14:47
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
08.09.2021 09:16
Ответ на разъяснение: Buuna ziua garanția bancară se solicită prin scrisoare de la banca care vă deserviți dar pentru orce claritate va remitem rechizitele bancare IBAN MD 30TRPDBB312120C11612AB MF TREZ MD2X
Название лота : Lucrări de renovare a drumuluii L 218 G43 s. Mincenii de Jos - Mincenii de Sus km 0,35-0,55
471342.19 MDL
Название лота : Lucrări de renovare a drumului L209,s.Tareuca -Ţahnăuţi km 4.45-4,63
515407.92 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
986,750.11
MDL
Период разъяснений:
06.09.2021 11:14:47 - 13.09.2021 10:00:00
06.09.2021 11:14:47 - 13.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
13.09.2021 10:00:00 - 20.09.2021 10:00:00
13.09.2021 10:00:00 - 20.09.2021 10:00:00