- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Информация о заказчике
Название
Gimnaziul Isnovat
Фискальный код / IDNO
1012620009289
Адрес
MD-4826,
MOLDOVA,
s.Işnovăţ,
Criuleni,
s.Isnovat,r-nul Criuleni
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
04.09.2021 4:42:58
Последнее изменение
07.09.2021 11:32:28
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Документы процедуры покупки
Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Смета расходов
04.09.2021 12:57:23
anunt_de_participare la licitatie reconstructia blocului a 09.2021.pdf
Anunt de participare la procedura de achizitie prin COP
Документация атрибуции
05.09.2021 18:07:14
documentatia_standard_lucrari reconstructie blocul a gimnaziu.pdf
Documentatia necesara de participare la licitatie prin COP
Документация атрибуции
05.09.2021 18:07:14
g ișnovăț deviz -constr.viceu.semnat.pdf
Documentatia necesara de participare la licitatie prin COP
Документация атрибуции
07.09.2021 8:57:07
anunț de participare.semnat.pdf
Anunt de participare la procedura de achizitie prin COP
Документация атрибуции
07.09.2021 8:57:07
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
Статус
Приостановленная процедура
Оценочная стоимость без НДС
472,970.00
MDL
Период разъяснений:
04.09.2021 12:57:23 - 09.09.2021 8:57:07
04.09.2021 12:57:23 - 09.09.2021 8:57:07
Период подачи заявок:
09.09.2021 8:57:07 - 16.09.2021 22:57:07
09.09.2021 8:57:07 - 16.09.2021 22:57:07