- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Lucrări de Întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Lucrări de Întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Информация о заказчике
Название
Consiliul raional Floresti
Фискальный код / IDNO
1007601010426
Адрес
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bd.Victoriei nr.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
03.09.2021 17:26:48
Последнее изменение
14.09.2021 6:24:49
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Lucrări de întreținere drumurilor publice locale din raionul Florești (L163-171, 177-179)
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
1456666.7 MDL
ID
61acdcf3-4b75-47b3-ada5-9441970bf6f8
Документы процедуры покупки
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
07.09.2021 13:47
Ответ на разъяснение: se acceptă scrisoare de garanție bancară Anexa nr. 9 din documentația standard
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,456,666.70
MDL
Период разъяснений:
03.09.2021 17:31:12 - 08.09.2021 0:00:00
03.09.2021 17:31:12 - 08.09.2021 0:00:00
Период подачи заявок:
08.09.2021 0:00:00 - 15.09.2021 0:00:00
08.09.2021 0:00:00 - 15.09.2021 0:00:00