- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Информация о заказчике
Название
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Фискальный код / IDNO
1003600023559
Адрес
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei 12a
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
03.09.2021 16:25:41
Последнее изменение
03.09.2021 16:34:31
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
Conform cerințelor caietului de sarcini
Документы процедуры покупки
Anunț de participare macadam Telenești, Rezina, Orhei
Anunț de participare
Документация атрибуции
03.09.2021 16:34:31
Caiet de sarcini macadam Telenești, Rezina, Orhei
Caiet de sarcini
Документация атрибуции
03.09.2021 16:34:31
Documente licitatie lucrari macadam Telenești, Rezina, Orhei
Documentația standard lucrări
Документация атрибуции
03.09.2021 16:34:31
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de întreținere periodică a drumurilor publice naționale cu îmbrăcăminte rutieră din macadam amplasate teritorial în raioanele Telenești, Rezina, Orhei
6593000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
6,593,000.00
MDL
Период разъяснений:
03.09.2021 16:34:31 - 14.09.2021 12:00:00
03.09.2021 16:34:31 - 14.09.2021 12:00:00
Период подачи заявок:
14.09.2021 12:00:00 - 27.09.2021 10:00:00
14.09.2021 12:00:00 - 27.09.2021 10:00:00