- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești - REPETAT
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
03.09.2021 16:21:03
Последнее изменение
06.09.2021 14:00:14
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
Документы процедуры покупки
Buna ziua, de care BZUM solicitati (marimi, la ce curenti), si in ce mod el trebuie sa fie montat ?
06.09.2021 14:59
Ответ на разъяснение: Bună ziua, - conform avizului de racordare tensiunea nominala în punctul de racordare 380 V - panoul de distribuție exterior (BZUM -TF-01-63-09) montarea pe fațada clădirei
Spuneti va rog LEA existenta este izolata sau nu ?
06.09.2021 15:56
Ответ на разъяснение: LEA existenta nu este izolata
Название лота : Lucrări de conectare la rețeaua electrică a Sectorului de Poliție nr.7 aplasat în s. Bujor, r-nul. Hîncești
35000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
35,000.00
MDL
Период разъяснений:
03.09.2021 16:25:07 - 06.09.2021 16:30:00
03.09.2021 16:25:07 - 06.09.2021 16:30:00
Период подачи заявок:
06.09.2021 16:30:00 - 08.09.2021 16:30:24
06.09.2021 16:30:00 - 08.09.2021 16:30:24