- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii raionului Criuleni
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii raionului Criuleni
Lucrări de reparație capitală a sediului Procuraturii raionului Criuleni
Документы процедуры покупки
-caiet de sarcini criuleni
Технические характеристики
03.09.2021 15:23:41
07.09.2021 11:57
Ответ на разъяснение: Autoritatea contractantă: Procuratura Generală a Republicii Moldova reprezentată prin Procurorul General, Alexandr STOIANOGLO Adresa poștală: Republica Moldova: mun. Chișinău bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 73, Cod IBAN: MD17TRPCAA518410B00407AA Banca: Ministerul Finanțelor-Trezoreria de stat Cod bancă: TREZMD2X Cod fiscal: 1006601003865
09.09.2021 13:36
Ответ на разъяснение: Buna ziua, lucrări nu vor fi efectuate.
09.09.2021 13:37
Ответ на разъяснение: Buna ziua, este necesar de prevăzut colțare din aliminiu pentru grinzi, coloane, glafuri...
09.09.2021 13:38
Ответ на разъяснение: Buna ziua, normele resurselor se iau după proiect...
10.09.2021 09:14
Ответ на разъяснение: Buna ziua, toate dimensiunele sunt indicate în caiet de sarcini.
10.09.2021 09:22
Ответ на разъяснение: Buna ziua, nu este clara întrebarea...
16.09.2021 11:35
Ответ на разъяснение: Buna ziua. Este necesar de prevăzut coltare din aluminiu pentru grinzi, stîlpi, glafuri usi, fereste pentru efectuarea calitativa a lucrărilor de tencuială cu ameste uscat apereților.
16.09.2021 14:08
Ответ на разъяснение: Buna ziua.Vă conduceți după caiet de sarcini. Dacă aveți nevoie de proiect, puteți adresa pe nr. de tel 0 22 82-83-32.
13.09.2021 10:58
Ответ на разъяснение: Buna ziua. Da, la toata poziția
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС03.09.2021 15:23:41 - 18.09.2021 14:08:05
18.09.2021 14:08:05 - 29.09.2021 15:07:18