- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
REPETAT Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Информация о заказчике
Название
Primaria Mindresti
Фискальный код / IDNO
1007601006302
Адрес
5825,
MOLDOVA,
s.Mîndreşti,
Teleneşti,
s Mindresti r Telenesti
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
03.09.2021 15:07:48
Последнее изменение
03.09.2021 16:00:05
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
736579 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
736,579.00
MDL
Период разъяснений:
03.09.2021 16:00:05 - 08.09.2021 9:00:00
03.09.2021 16:00:05 - 08.09.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
08.09.2021 9:00:00 - 15.09.2021 9:00:00
08.09.2021 9:00:00 - 15.09.2021 9:00:00