- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Amenajarea și modernizarea scuarului din str. N. Titulescu
Lucrari de amenajare și modernizare a scuarului din str. N. Titulescu, mun. Chișinău, sect. Botanica
Lucrari de amenajare și modernizare a scuarului din str. N. Titulescu, mun. Chișinău, sect. Botanica
Информация о заказчике
Название
Pretura Botanica
Фискальный код / IDNO
1007601009602
Адрес
MD-2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Teilor 10
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
03.09.2021 13:50:29
Последнее изменение
07.09.2021 11:41:41
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Amenajarea și modernizarea scuarului din str. N. Titulescu
Lucrari de amenajare și modernizare a scuarului din str. N. Titulescu, mun. Chișinău, sect. Botanica
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini f1 2-1-3 iluminat electrica exterior iee.rtf
CAIET DE SARCINI IEE
Технические характеристики
03.09.2021 14:07:21
caiet de sarcini f1 2-1-4 sistema supraveghere video.rtf
CAIET DE SARCINI SUPRAVEGHERE
Технические характеристики
03.09.2021 14:07:21
caiet de sarcini f1 2-1-5 irigare.rtf
CAIET DE SARCINI IRIGARE
Технические характеристики
03.09.2021 14:07:21
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
13.09.2021 09:00
Ответ на разъяснение: Pretura sectorului Botanica mun. Chișinău, str. Teilor 10, MD-2043 c.f. 1007601009602 IBAN: MD78TRPCDV518410A01865AA TREZMD2X Ministerul Finanțelor - Trezoreria de Stat
Название лота : Amenajarea și modernizarea scuarului din str. N. Titulescu
2500000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
2,500,000.00
MDL
Период разъяснений:
03.09.2021 14:07:21 - 13.09.2021 10:30:00
03.09.2021 14:07:21 - 13.09.2021 10:30:00
Период подачи заявок:
13.09.2021 10:30:00 - 24.09.2021 10:30:00
13.09.2021 10:30:00 - 24.09.2021 10:30:00