- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase (conform anunțului)
Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase (conform anunțului)
Информация о заказчике
Название
I.M. Regia "Autosalubritate"
Фискальный код / IDNO
1004600028447
Адрес
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 27 Martie 1918, nr.14
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
01.09.2021 14:09:09
Последнее изменение
01.09.2021 16:01:21
MTender ID
Код CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
Stație de tratare a levigatului (Categoria de pericol II) - 2 unități; Cazangerie (Categoria de pericol II) Punct de alimentare cu gaze (Categoria de pericol II)
Статус
Активный
Оценочная стоимость
20000 MDL
ID
89aacfe3-e892-43e4-92c5-7b63b59465b5
Минимальный шаг
50
Срок действия договора
От 11.09.2021 8:00:00 До 30.09.2022 8:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 09.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua. Va rog sa indicati:
1) Limita de raspundere per caz;
2) Fransiza per caz.
01.09.2021 16:53
Ответ на разъяснение: Buna ziua, limita de răspundere se aplică pe lotul întreg, astfel suma asigura este de 10 mln lei, franșiza nu se va aplica.
Название лота : Servicii de asigurare a obiectelor industriale periculoase
20000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
20,000.00
MDL
Период разъяснений:
01.09.2021 14:16:17 - 06.09.2021 0:00:00
01.09.2021 14:16:17 - 06.09.2021 0:00:00
Период подачи заявок:
06.09.2021 0:00:00 - 09.09.2021 0:00:00
06.09.2021 0:00:00 - 09.09.2021 0:00:00