- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Информация о заказчике
Название
Baza de păstrare combustibil a AN
Фискальный код / IDNO
1006601002673
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
29.08.2021 21:47:39
Последнее изменение
07.09.2021 16:54:05
MTender ID
Код CPV
44400000-4
-
Diverse produse fabricate şi articole conexe
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Materiale de uz gospodăresc
Materiale de uz gospodăresc
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
23000 MDL
ID
27ca2b5f-90b2-4586-8878-7ee71389d70b
Минимальный шаг
46
Срок действия договора
От 08.09.2021 18:00:00 До 31.12.2021 23:34:57
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 08.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
F-4.1.-Specificatii tehnice.docx
-F-4.1.-Specificatii tehnice
Технические характеристики
29.08.2021 22:40:30
F-4.2.-specificații de preț.doc
-F-4.2.-specificații de preț
Технические характеристики
29.08.2021 22:40:30
Căldare mop în complect- ce gramaj sa aiba mopul?
02.09.2021 12:26
Ответ на разъяснение: Mop 200 gr
Lacăt suspendat mediu - ce dimensiune, latime?
02.09.2021 12:26
Ответ на разъяснение: Lacat suspendat 62-65 mm
Tuburi fluor Fobos y2 18/36/11 W - excludeti brandul becului! Nu este corect favorizarea unui singur participant, si asa model nici nu prea exista in prezent
02.09.2021 12:27
Ответ на разъяснение: Bec electric LD 18W, bec LD 36 W
Bec electric DPB 160 W? ce fel de bec DPB?
02.09.2021 15:52
Ответ на разъяснение: С цоколем голиафа диаметром на 32 мм
Aveti in anuntul de participare 3 tipuri de benzi abrazive de 10 cm , ce semnifica caracteristica N80/4B/5B, N120/4B/5B, N240/4B/5B?
02.09.2021 15:54
Ответ на разъяснение: Наждачка шириной 10 см, Р 80, Р 120, Р 240
Caldare pu gunoi 20 L - cu ce sistem de inchidere/ deschidere ? cu pedala sau clinc?
02.09.2021 15:37
Ответ на разъяснение: Cu clinc
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
23,000.00
MDL
Период разъяснений:
29.08.2021 22:40:30 - 03.09.2021 15:54:05
29.08.2021 22:40:30 - 03.09.2021 15:54:05
Период подачи заявок:
03.09.2021 15:54:05 - 07.09.2021 16:54:05
03.09.2021 15:54:05 - 07.09.2021 16:54:05