- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Sistemul de alimentare cu apă
Sistemul de alimentare cu apă în s.Fundurii Noi ,r-n Glodeni.
Sistemul de alimentare cu apă în s.Fundurii Noi ,r-n Glodeni.
Информация о заказчике
Название
Primăria s.Funduri Noi,r-n.Glodeni
Фискальный код / IDNO
1007601002407
Адрес
4922,
MOLDOVA,
s.Fundurii Noi,
Glodeni,
r-n.Glodeni, s.Fundurii Noi
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.08.2021 13:55:06
Последнее изменение
01.09.2021 14:09:50
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Sistemul de alimentare cu apă în s.Fundurii Noi ,r-n Glodeni.
Sistemul de alimentare cu apă în s.Fundurii Noi ,r-n Glodeni.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
4720000 MDL
ID
188ef64f-78f9-4045-add7-1a98608be649
Минимальный шаг
4720
Срок действия договора
От 29.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 27.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
ds_lucrari (1).docx
tenderNotice Anunt de participare Documentele la ofertă Documentatia standard
Документация атрибуции
30.08.2021 11:19:22
publicați vă rog caietul de sarcini și anuntul
În conformitate cu prevederile art. 57 alin. (8) al Legii nr. 131 din 03.07.2015 privind achizițiile publice și pct. 31 al Regulamentului privind achiziția bunurilor și serviciilor prin cererea ofertelor de prețuri aprobat prin Hotărârea Guvernului nr. 987 din 10.10.2018, utilizarea licitației electronice este obligatorie pentru achizițiile publice de bunuri și servicii prin cererea ofertelor de prețuri. Pentru alte tipuri de achiziție, utilizarea licitației electronice este facultativă. În acest caz, urmează a fi respectate prevederile art. 63 al Legii nr. 131 din 03.07.2015 privind achizițiile publice. Totodată, conform art. 63 alin. (1) al Legii nr. 131 din 03.07.2015 privind achizițiile publice și pct. 7 al Regulamentului privind achiziția bunurilor și serviciilor prin cererea ofertelor de prețuri aprobat prin Hotărârea Guvernului nr. 987 din 10.10.2018, anumite contracte de achiziții publice de bunuri, lucrări şi anumite contracte de achiziții publice de servicii care au ca obiect activităţi intelectuale, cum ar fi proiectarea de lucrări, nu pot face obiectul licitaţiilor electronice. P.S. nu destul că ofertanții vor da prețurile în jos, dar D-stre doriți să le mai scadă, avâd ca baza tendința creșterilor a prețurilor la materiale, solicităm să fie modificată modul petrecerii a licitației.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
4,720,000.00
MDL
Период разъяснений:
30.08.2021 11:19:22 - 20.09.2021 0:00:00
30.08.2021 11:19:22 - 20.09.2021 0:00:00
Период подачи заявок:
20.09.2021 0:00:00 - 27.09.2021 0:00:00
20.09.2021 0:00:00 - 27.09.2021 0:00:00