- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Procurarea tehnicii multifunctionale si a echipamentului dezapezirii drumurilor si intretinerea spatiilor verzi in comuna Firladeni,r.Causeni
Procurarea unui tractor pentru salubrizarea satului
Procurarea unui tractor pentru salubrizarea satului
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Fîrlădeni,raionul Căuseni
Фискальный код / IDNO
1007601006128
Адрес
4314,
MOLDOVA,
s.Fîrlădeni (r-l Căuşeni),
Căuşeni,
str. Ștefan cel Mare și Sfînt nr. 281
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.08.2021 21:35:15
Последнее изменение
13.09.2021 12:07:06
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Procurarea tehnicii multifunctionale si a echipamentului dezapezirii drumurilor si intretinerea spatiilor verzi in comuna Firladeni,r.Causeni
Procurarea unui tractor pentru salubrizarea satului
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
1219583.33 MDL
ID
abcba7cb-7e2c-49c5-ad33-28fcee99a556
Документы процедуры покупки
Buna ziua, in Specificatiile Tehnice indicate de D-voastra sunt indicate caracteristicile exacte ale unui anumit producator, ceea ce contravine principiului concurentei loiale. Care este marja admisibila de abatere de la caracteristicile cerute de D-voastra in Specificatiile Tehnice?
13.09.2021 12:05
Ответ на разъяснение: noi anulam procedura,s-au comis erori în procedură
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,219,583.33
MDL
Период разъяснений:
26.08.2021 21:39:40 - 15.09.2021 12:05:54
26.08.2021 21:39:40 - 15.09.2021 12:05:54
Период подачи заявок:
15.09.2021 12:05:54 - 18.09.2021 12:05:54
15.09.2021 12:05:54 - 18.09.2021 12:05:54