- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reconstructia acoperisului scolii primare din s. Lunga
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Reconstructia acoperisului scolii primare
Reconstructia acoperisului scolii primare din s. Lunga
Документы процедуры покупки
Caietul de sarcini
Технические характеристики
26.08.2021 15:12:11
Anunt de participare (actualizat)
Приглашение на участие
01.09.2021 13:46:17
Documentatia standard (actualizata)
Документация атрибуции
01.09.2021 13:46:17
01.09.2021 08:52
Ответ на разъяснение: Buna ziua, am atasat la caietul de sarcini desenele pieselor din punctele 22,23. In caz daca apar mai multe intrebari puteti sa va apropiati la Primarie sa faceti cunostinta cu proiectul dat, in timpul orelor de lucru 08-12, 13-17. O zi buna sa aveti.
01.09.2021 08:43
Ответ на разъяснение: DUAE a fost publicat cu modificarile efectuate prin Ordinul Ministerului Finantelor nr. 146 din 24.11.2020
01.09.2021 11:36
Ответ на разъяснение: CK26B F- Montarea opritorilor de zapada(Material identic ca la tigla metalica) 7422010060100 Timplar h-om 0.3200 931006001992 Muncitor deservire CM h-om 0.0800 27431235490216 Opritori de zapada m 1.0000 2874115829126 Suruburi cu cap inecat crestat 6*30 mm buc 4.0000 2952160007200 Utilaj de ridicat pentru lucrari de finisaj h-ut 0.0100 CJ29E F Captusarea stresinei cu tabla cutanta, inclusiv sistema de prindere si fixare 7422010060100 Timplar h-om 2.4000 931006001992 Muncitor deservire CM h-om 0.2000 2732103646150 Tabla cutanta m2 1.0500 2811236312000 Sistema prindere m2 1.0500 2952160007200 Utilaj de ridicat pentru lucrari de finisaj h-ut 0.0150
06.09.2021 08:45
Ответ на разъяснение: Am publicat F 5 la caietul de sarcini
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС26.08.2021 15:12:11 - 08.09.2021 8:44:35
08.09.2021 8:44:35 - 15.09.2021 15:14:35