- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Информация о заказчике
Название
Serviciul Prevenirea şi Combaterea Spălării Banilor
Фискальный код / IDNO
1018601000043
Адрес
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare 198
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.08.2021 13:17:32
Последнее изменение
26.08.2021 13:51:17
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Документы процедуры покупки
! anunt de intentie acoperisul.signed.pdf
Anuntul de intentie
Документация атрибуции
26.08.2021 13:25:34
! anunt de participare conform documentatie standart ap 2021.signed.pdf
Anuntul de participare
Документация атрибуции
26.08.2021 13:25:34
spcsb acoperis-f7,3,5-2 caiet de sarcina.signed.pdf
Caiet de sarcina
Технические характеристики
26.08.2021 13:25:34
! anunt de participare conform documentatie standart ap 2021.signed.pdf
Anuntul de participare
Документация атрибуции
26.08.2021 13:48:04
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrari de renovare capitala a acoperisului
910000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
910,000.00
MDL
Период разъяснений:
26.08.2021 13:25:34 - 06.09.2021 8:30:00
26.08.2021 13:25:34 - 06.09.2021 8:30:00
Период подачи заявок:
06.09.2021 8:30:00 - 16.09.2021 0:00:00
06.09.2021 8:30:00 - 16.09.2021 0:00:00