- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
servicii de întreținere a utilajului medical al ANSP
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lot 1 Spectrofotometrul de absorbţie atomică AAS 6 Vario, Analytic Jena,Germania a.1999
Lot 1 Spectrofotometrul de absorbţie atomică AAS 6 Vario, Analytic Jena,Germania a.1999
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 9:00:00
Название лота : Lot 2 Lichid cromatograf Agilent 6420 Triple Quad LC/MS/MS, Germania a.2012
Lot 2 Lichid cromatograf Agilent 6420 Triple Quad LC/MS/MS, Germania a.2012
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 9:18:30
Название лота : Lot 3 Gaz-cromatograf "GC-2010 Plus"cu detector ECD, NFD, FID, Japonia, Shimadzu
Lot 3 Gaz-cromatograf "GC-2010 Plus"cu detector ECD, NFD, FID, Japonia, Shimadzu
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 9:37:00
Название лота : Lot 4 Mineralizator a probelor TOPWAVE, Analityc Jenaa
Lot 4 Mineralizator a probelor TOPWAVE, Analityc Jenaa
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 9:55:30
Название лота : Lot 5 Avtoclav, VerticaL NC90, NR. , a. 2018
Lot 5 Avtoclav, VerticaL NC90, NR. , a. 2018
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 10:14:00
Название лота : Lot 6 Distilator AЭ-25 МO, nr. 1360, 2008
Lot 6 Distilator AЭ-25 МO, nr. 1360, 2008
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 10:32:30
Название лота : Lot 7 Nișa cu flux laminar TOP Safe1.2, G10L51N9353, 2006
Lot 7 Nișa cu flux laminar TOP Safe1.2, G10L51N9353, 2006
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 10:51:00
Название лота : Lot 8 PCR amplificator Rotor-Gene™ 6000,
Lot 8 PCR amplificator Rotor-Gene™ 6000,
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:09:30
Название лота : Lot 9 Nișă cu flux laminar AC-3.GB-1.cl-3. typEQR/GL-35
Lot 9 Nișă cu flux laminar AC-3.GB-1.cl-3. typEQR/GL-35
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:28:00
Название лота : Lot 10 Autoclav VK-75 nr 2349
Lot 10 Autoclav VK-75 nr 2349
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:46:30
Название лота : Lot 11 Microscop fluorescent Leica model DM 2500 nr.310077-122008
Lot 11 Microscop fluorescent Leica model DM 2500 nr.310077-122008
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:05:00
Название лота : Lot 12 Hotă cu flux laminar FC2-4A1, ESCO, Infinity, 36534 ,37355, 36981,26112, 36983.SUA
Lot 12 Hotă cu flux laminar FC2-4A1, ESCO, Infinity, 36534 ,37355, 36981,26112, 36983.SUA
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:23:30
Название лота : Lot 13 Amplificator, CFX 96 Real Time Sistem, C 1000 Thermal Cycler 785BR0233
Lot 13 Amplificator, CFX 96 Real Time Sistem, C 1000 Thermal Cycler 785BR0233
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:42:00
Название лота : Lot 14 Minivortex pentru prelucrarea biosubstratelor pentru RT-PCR, V-1, 580901009. 580901006.
Lot 14 Minivortex pentru prelucrarea biosubstratelor pentru RT-PCR, V-1, 580901009. 580901006.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:00:30
Название лота : Lot 15 Microscop cu inversie pentru vizualizarea culturilor celulare, LEICA DMI, 3000B, 315932
Lot 15 Microscop cu inversie pentru vizualizarea culturilor celulare, LEICA DMI, 3000B, 315932
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:19:00
Название лота : Lot 16 Sonometru cu filtre Octava 110 A Nr.A122440, Rusia
Lot 16 Sonometru cu filtre Octava 110 A Nr.A122440, Rusia
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:37:30
Название лота : Lot 17 Anemometru Testo 425 Nr.01635666, Nr.01635642, Nr.01642161
Lot 17 Anemometru Testo 425 Nr.01635666, Nr.01635642, Nr.01642161
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:56:00
Название лота : Lot 18 Psihrometru electronic HI 9161C Nr.A000035104/762995
Lot 18 Psihrometru electronic HI 9161C Nr.A000035104/762995
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:14:30
Название лота : Lot 19 Aparat p/u măsurarea CEM П3-60
Lot 19 Aparat p/u măsurarea CEM П3-60
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:33:00
Название лота : Lot 20 AparatȚiclon pentru măsurarea CEM (3 componente)
Lot 20 AparatȚiclon pentru măsurarea CEM (3 componente)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:51:30
Название лота : Lot 21 Sterilizatorcu abur ВК-75 nr.774 si testare hidraulica
Lot 21 Sterilizatorcu abur ВК-75 nr.774 si testare hidraulica
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 15:10:00
Название лота : Lot 22 Autoclav OT - 100-V nr.01-0339
Lot 22 Autoclav OT - 100-V nr.01-0339
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 15:28:30
Название лота : Lot 23 Termostat IFA - 170-8 nr.2013-86506
Lot 23 Termostat IFA - 170-8 nr.2013-86506
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 10:00:00
Название лота : Lot 24 KFK-3 nr.0700185,KFK-3 nr.0601039,KFK-2MP nr.8900360
Lot 24 KFK-3 nr.0700185,KFK-3 nr.0601039,KFK-2MP nr.8900360
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 10:18:30
Название лота : Lot 25 Spectrofotometru SF-46 nr.970059, UV-VIS Specord 200 PLUSnr.223E 1580
Lot 25 Spectrofotometru SF-46 nr.970059, UV-VIS Specord 200 PLUSnr.223E 1580
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 10:37:00
Название лота : Lot 26 Gaz cromatograf cu detectoare AGILENT 7890 B
Lot 26 Gaz cromatograf cu detectoare AGILENT 7890 B
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 10:55:30
Название лота : Lot 27 Ionomer ЭВ-74,conductomer CONSORT nr.3010,pHmetru 71G M1DEY 07H
Lot 27 Ionomer ЭВ-74,conductomer CONSORT nr.3010,pHmetru 71G M1DEY 07H
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:14:00
Название лота : Lot 28 Balanţa de laborator cu cadran -VLCT-500 , nr.3092, nr.212, Rusia ,
Lot 28 Balanţa de laborator cu cadran -VLCT-500 , nr.3092, nr.212, Rusia ,
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:32:30
Название лота : Lot 29 Aparat de cîntărit cu funcționare neautomată cl.1 de tipul AC220c/220, nr.382562, nr. 406263, a2013 tipul PS 1200/C/1 nr.393774/13 ,a.2013 Polonia
Lot 29 Aparat de cîntărit cu funcționare neautomată cl.1 de tipul AC220c/220, nr.382562, nr. 406263, a2013 tipul PS 1200/C/1 nr.393774/13 ,a.2013 Polonia
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:51:00
Название лота : Lot 30 Centrifugă Sigma 3-16КL ,nr.1500882, a.2013
Lot 30 Centrifugă Sigma 3-16КL ,nr.1500882, a.2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:09:30
Название лота : Lot 31 Aparat pentru determinarea elementelor chimice-Spectrofotometru , Specord nr.223E1577, a.2014
Lot 31 Aparat pentru determinarea elementelor chimice-Spectrofotometru , Specord nr.223E1577, a.2014
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:28:00
Название лота : Lot 32 Spectorfotometru cu absorbție atomocă tip ZEE nit, nr. 150Z7P 1136, a.2013
Lot 32 Spectorfotometru cu absorbție atomocă tip ZEE nit, nr. 150Z7P 1136, a.2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:46:30
Название лота : Lot 33 Cromatograf cu gaze tip Agilent 7890BE nr.13433085 a.2013
Lot 33 Cromatograf cu gaze tip Agilent 7890BE nr.13433085 a.2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:05:00
Название лота : Lot 34 Autoclav NUVE OT 100V (Sterilizator cu abur OT 100V) Numărul de uzină:01-0333, a.2013
Lot 34 Autoclav NUVE OT 100V (Sterilizator cu abur OT 100V) Numărul de uzină:01-0333, a.2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:23:30
Название лота : Lot 35 Autoclav Steragar-10,nr.31660,a.2013
Lot 35 Autoclav Steragar-10,nr.31660,a.2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:42:00
Название лота : Lot 36 Spectrofotometrul cu absorbţie atomică AA-7000,Numărul de uzină: A30945200629AE Japonia Shimadzu, a.2015.
Lot 36 Spectrofotometrul cu absorbţie atomică AA-7000,Numărul de uzină: A30945200629AE Japonia Shimadzu, a.2015.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:00:30
Название лота : Lot 37 . Gazcromatograf Agilent seria 7890 cu detectori ECD/NPD-FID,Numărul de uzină: CN13443010 Germania a.2010.
Lot 37 . Gazcromatograf Agilent seria 7890 cu detectori ECD/NPD-FID,Numărul de uzină: CN13443010 Germania a.2010.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:19:00
Название лота : Lot 38 Spectrofotometru UV/ VIS Specord 200 Plus,Numărul de uzină: 223EP552 Analitik Jena a.2013
Lot 38 Spectrofotometru UV/ VIS Specord 200 Plus,Numărul de uzină: 223EP552 Analitik Jena a.2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:37:30
Название лота : Lot 39 Fotocolorimetru KFK-3-01-3OM3,nr.060131 ;nr.601146,2006
Lot 39 Fotocolorimetru KFK-3-01-3OM3,nr.060131 ;nr.601146,2006
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:56:00
Название лота : Lot 40.Aparat de cîntărit cu funcţionare neautomată ,clasa I, AS220/C/2,N 406264,2013
Lot 40.Aparat de cîntărit cu funcţionare neautomată ,clasa I, AS220/C/2,N 406264,2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 15:14:30
Название лота : Lot 41 Sterilizator ГП-80 an.2013
Lot 41 Sterilizator ГП-80 an.2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 15:33:00
Название лота : Lot 42 Spectrofotometru cu absobţie atomică AA-7000 № A30945200636AE,Corporaţia ŞIMADYU, Japonia, a. 2013
Lot 42 Spectrofotometru cu absobţie atomică AA-7000 № A30945200636AE,Corporaţia ŞIMADYU, Japonia, a. 2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:00:00
Название лота : Lot 43 Balanţă de laborator ВЛКТ - 500г, № 210, a. 1990, № 113, a. 1989
Lot 43 Balanţă de laborator ВЛКТ - 500г, № 210, a. 1990, № 113, a. 1989
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:18:30
Название лота : Lot 44 Purificator de apă BOECOPURE, Typ 50136990, № 41579253, a. 2013.
Lot 44 Purificator de apă BOECOPURE, Typ 50136990, № 41579253, a. 2013.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:37:00
Название лота : Lot 45 Sistema ELISA Mindray
Lot 45 Sistema ELISA Mindray
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 11:55:30
Название лота : Lot 46.Aparat p/u det-rea elementelor chimice Specord 200plus Nr223E1548 a. 2013
Lot 46.Aparat p/u det-rea elementelor chimice Specord 200plus Nr223E1548 a. 2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:14:00
Название лота : Lot 47 Cromatograf cu gaz cu detector UECD Agilent Nr 1345337
Lot 47 Cromatograf cu gaz cu detector UECD Agilent Nr 1345337
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:32:30
Название лота : Lot 48 Autoclave ГК -100-3М(nr.2209,nr.4053; a.fabricării 1990,1991)
Lot 48 Autoclave ГК -100-3М(nr.2209,nr.4053; a.fabricării 1990,1991)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:51:00
Название лота : Lot 49. Sistema p/u ELISA(Cititor de microplăci MR-96A,nr. MH-3C104962; Microplate Washer MW-12A nr.WF-3B103353; termostat Agitator ST-3L nr.13Ml012; a. fabricării 2013)
Lot 49. Sistema p/u ELISA(Cititor de microplăci MR-96A,nr. MH-3C104962; Microplate Washer MW-12A nr.WF-3B103353; termostat Agitator ST-3L nr.13Ml012; a. fabricării 2013)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:09:30
Название лота : Lot 50. Dispozitivp/u filtrarea apă cu pompa Sartorius 16828, nr. 63080009, nr.06306332;a.fabricării 2013
Lot 50. Dispozitivp/u filtrarea apă cu pompa Sartorius 16828, nr. 63080009, nr.06306332;a.fabricării 2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:28:00
Название лота : Lot 51. ph-metru de laborator И-160 Nr-780013,Nr-0223
Lot 51. ph-metru de laborator И-160 Nr-780013,Nr-0223
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:46:30
Название лота : Lot 52. Bidistilatorul GEL-2102, nr. 10317408J; a.fabricării 2008
Lot 52. Bidistilatorul GEL-2102, nr. 10317408J; a.fabricării 2008
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:05:00
Название лота : Lot 53 Spectrofotometru cu absorbție atomică AA 7000,a.2014.
Lot 53 Spectrofotometru cu absorbție atomică AA 7000,a.2014.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:23:30
Название лота : Lot 54 Gazcromatograf GC 2010 Plus,nr.C 11805210922 SA,a.2014.
Lot 54 Gazcromatograf GC 2010 Plus,nr.C 11805210922 SA,a.2014.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:42:00
Название лота : Lot 55 Aparat de ultrapurificare a apei BOECO Pure,nr.41579255,a.2013
Lot 55 Aparat de ultrapurificare a apei BOECO Pure,nr.41579255,a.2013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 15:00:30
Название лота : Lot 56 Spectrofotometrul de absorbţie atomică ZEEnit 700P Nr.150Z7P1135
Lot 56 Spectrofotometrul de absorbţie atomică ZEEnit 700P Nr.150Z7P1135
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 15:19:00
Название лота : Lot 57 Cromatograf cu gaz Agilent 7890B Nr.CN13443013
Lot 57 Cromatograf cu gaz Agilent 7890B Nr.CN13443013
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 15:37:30
Название лота : Lot 58 Spectrofotometrul UV-VIS SPECORD 200 Nr. 223E1576.
Lot 58 Spectrofotometrul UV-VIS SPECORD 200 Nr. 223E1576.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:00:00
Название лота : Lot 59. Autoclav ГК-100 nr.3218
Lot 59. Autoclav ГК-100 nr.3218
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:18:30
Название лота : Lot 60 Analizator - cititor de microplăci MR -96A
Lot 60 Analizator - cititor de microplăci MR -96A
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:37:00
Название лота : Lot 61 Cromatograf cu gaz Agilent 7890B cu detector ECD/NPD/FID cu generator de hidrogen si injector automatic, nr. US 13453036, 2014
Lot 61 Cromatograf cu gaz Agilent 7890B cu detector ECD/NPD/FID cu generator de hidrogen si injector automatic, nr. US 13453036, 2014
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 12:55:30
Название лота : Lot 62 Spectrofotometru UV-VIS Specord 200 Plus, nr. 22E1554, 2014
Lot 62 Spectrofotometru UV-VIS Specord 200 Plus, nr. 22E1554, 2014
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:14:00
Название лота : Lot 63 . Sterilizator cu aburi (autocav,) Sterragar 10/16 SeriaA7-31451 VWR Intern ational PBI S.r.l-Milan, Italia
Lot 63 . Sterilizator cu aburi (autocav,) Sterragar 10/16 SeriaA7-31451 VWR Intern ational PBI S.r.l-Milan, Italia
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:32:30
Название лота : Lot 64. Couptor de calcinare SNOL 7-2/900, nr. 06571, nr. 0011733
Lot 64. Couptor de calcinare SNOL 7-2/900, nr. 06571, nr. 0011733
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 13:51:00
Название лота : Lot 65 Vaporizator (rotovapor) cu vid cu pompa pt. concentrarea probelor RE 100-Pro, nr. XZ3B000295 Pompa de vid C410, nr. 169410-22
Lot 65 Vaporizator (rotovapor) cu vid cu pompa pt. concentrarea probelor RE 100-Pro, nr. XZ3B000295 Pompa de vid C410, nr. 169410-22
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:09:30
Название лота : Lot 66. Hotă de biosiguranţă biologică clasa II, model AC2-5E1, nr.86527 ,R. Espinar S.L Spana. producerii 27.07.2013ia
Lot 66. Hotă de biosiguranţă biologică clasa II, model AC2-5E1, nr.86527 ,R. Espinar S.L Spana. producerii 27.07.2013ia
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 15.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.09.2021 14:28:00
Документы процедуры покупки
-
Документация атрибуции
26.08.2021 14:11:03
01.09.2021 10:52
Ответ на разъяснение: ocds-b3wdp1-MD-1628600078999, numărul procedurei se referă la reparația utilajului medical, Este la etapa propunerilor ofertelor.
01.09.2021 10:52
Ответ на разъяснение: termenul a fost preungit 1 septembrie.e
02.09.2021 08:50
Ответ на разъяснение: Bună ziua,la fel am comasat loturile faptul că sintem limitați la numărul de loturi pe care programa mi lea oferit.
02.09.2021 13:31
Ответ на разъяснение: Noi am încercat să incărcăm mai multe loturi dar nu sa primit .
02.09.2021 13:50
Ответ на разъяснение: sintem de acord cu propunerea dumnevoastră
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС26.08.2021 14:11:03 - 03.09.2021 10:52:15
03.09.2021 10:52:15 - 15.09.2021 10:52:15