- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Echipamentului de calcul şi periferice – în repetare
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.08.2021 13:16:09
Последнее изменение
26.08.2021 11:23:25
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Printer Multifuncţional
Printer Multifuncţional
Документы процедуры покупки
anunt de participare echipament de calcul.signed.pdf
Anunt de participare
Документация атрибуции
25.08.2021 13:24:10
anunt de participare echipament de calcul (1).signed.pdf
Anunt de participare
Документация атрибуции
26.08.2021 11:23:25
Scanare pe ambele părţi(duplex) automat.
si
Tip scanner – flatbed
ASTA IMPOSIBIL !!!!
ori una ori alta
26.08.2021 09:06
Ответ на разъяснение: Bună ziua! Autoritatea contractantă a luat act de aceste aspecte şi va opera modificările de rigoare în anunţ.
Название лота : Printer Multifuncţional
10000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
10,000.00
MDL
Период разъяснений:
25.08.2021 13:24:10 - 01.09.2021 10:00:00
25.08.2021 13:24:10 - 01.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
01.09.2021 10:00:00 - 03.09.2021 10:00:00
01.09.2021 10:00:00 - 03.09.2021 10:00:00