- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reconstrucție a școlii s.Pașcani r-nul Criuleni
Lucrări de reconstrucție a școlii s.Pașcani r-nul Criuleni
Lucrări de reconstrucție a școlii s.Pașcani r-nul Criuleni
Информация о заказчике
Название
Primaria com Pascani
Фискальный код / IDNO
1007601009945
Адрес
MD4834,
MOLDOVA,
s.Paşcani (r-l Criuleni),
Criuleni,
str.Sfîntul Dumitru
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.08.2021 11:16:01
Последнее изменение
01.09.2021 9:30:58
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reconstrucție a școlii din s.Pașcani r-nul Criuleni
Lucrări de reconstrucție a școlii din s.Pașcani r-nul Criuleni
Статус
Активный
Оценочная стоимость
2975139.4 MDL
ID
f8846741-bc20-4874-823b-0939b3e49d9c
Документы процедуры покупки
documentatia_standard_lucrari.semnat.pdf
documentatia_standard_
Документация атрибуции
25.08.2021 12:03:33
anunt lucrări.semnat.pdf
Lucrări de reconstrucție a școlii din s.Pașcani r-nul Criuleni
Документация атрибуции
25.08.2021 12:03:33
documentatia_standard_lucrari m.semnat.pdf
documentatia_standard_
Документация атрибуции
01.09.2021 9:30:58
Buna ziua. În tăblița documentelor necesare de prezentat la licitație este indicată cerința aplicării semnăturii electronice pe fiecare pagină a documentelor prezentate. Comunicăm ca în urma consultărilor cu specialiștii în achiziții aceasta nu este necesar , și semnătura se aplică doar pe prima pagină a fiecărui document prezentat. Rugăm confirmarea cerinței date. Mulțumim.
26.08.2021 11:07
Ответ на разъяснение: Bună ziua confirmăm!
Poz. 46, 47 - publicati va rog formularul 5 sau scriti ce resurse se includ in aceste 2 pozitii
02.09.2021 10:10
Ответ на разъяснение: Toata resuresle confrom porgramului wincmeta Multumim anticipat!
In pozitia 46 si 47 sunt urmatoarele resurse: Tinichigiu, Muncitor deservire CM, Placi din tabla amprentata tip tigla, Tabla plana protejata anticoroziv, Accesorii metalice pentru fixare, Coame metalice pentru placi tip tigla, Pazie din tabla protejata anticoroziv, Profil pentru etansare din spuma polimerica, Utilaj de ridicat pentru lucrari de finisaj. Reiesind din aceasta, pozitia 46 include si tabla vopsita din metal. Daca este necesar adaugator in pozitia 47 de tabla vopsita din metal atunci Placi din tabla amprentata tip tigla, Coame metalice pentru placi tip tigla se exclud ca materiale sau ramin? Cantitatea necesara de tigla metalica este 820 m2 sau 853 m2?
02.09.2021 22:51
Ответ на разъяснение: Se vor include toate resursele prevazute de winsmeta fara careva omisiuni
Название лота : Lucrări de reconstrucție a școlii din s.Pașcani r-nul Criuleni
2975139.4 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
2,975,139.40
MDL
Период разъяснений:
25.08.2021 12:03:33 - 04.09.2021 0:00:00
25.08.2021 12:03:33 - 04.09.2021 0:00:00
Период подачи заявок:
04.09.2021 0:00:00 - 13.09.2021 10:00:00
04.09.2021 0:00:00 - 13.09.2021 10:00:00