- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reparatia acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Lucrari de renovare capitala a acoperisului
Информация о заказчике
Название
Serviciul Prevenirea şi Combaterea Spălării Banilor
Фискальный код / IDNO
1018601000043
Адрес
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare 198
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.08.2021 11:00:19
Последнее изменение
25.08.2021 14:43:22
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de renovare capitala a acoperisului.
Lucrari de renovare capitala a acoperisului.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
910 MDL
ID
2a803d2c-5f61-4e81-8fce-76927b28a566
Документы процедуры покупки
! anunt de intentie acoperisul.signed.pdf
Anuntul de intentie.
Приглашение на участие
25.08.2021 11:23:49
spcsb acoperis-f7,3,5-2 caiet de sarcina.signed.pdf
Lista si volumul lucrarilor.
Технические характеристики
25.08.2021 11:23:49
Atasati va rog lista documentelor ce trebuie prezentate
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
910.00
MDL
Период разъяснений:
25.08.2021 11:23:49 - 04.09.2021 0:00:00
25.08.2021 11:23:49 - 04.09.2021 0:00:00
Период подачи заявок:
04.09.2021 0:00:00 - 15.09.2021 8:30:00
04.09.2021 0:00:00 - 15.09.2021 8:30:00