- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.08.2021 8:33:12
Последнее изменение
07.09.2021 9:00:01
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 Vinogradovca al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 Vinogradovca al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
250637.5 MDL
ID
d7917a15-ebab-4019-8c38-22357c9ac73f
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini finisare obiect vinogradovca al ip taraclia.doc
caiet de sarcini
Документация атрибуции
25.08.2021 8:41:48
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
250,637.50
MDL
Период разъяснений:
25.08.2021 8:41:48 - 31.08.2021 8:30:00
25.08.2021 8:41:48 - 31.08.2021 8:30:00
Период подачи заявок:
31.08.2021 8:30:00 - 07.09.2021 9:00:00
31.08.2021 8:30:00 - 07.09.2021 9:00:00