- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi (procedura repetata)
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Информация о заказчике
Название
IP Gimnaziu Falestii Noi
Фискальный код / IDNO
1012620011686
Адрес
MD5923,
MOLDOVA,
s.Făleştii Noi,
Făleşti,
s.Falestii Noi
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
24.08.2021 16:56:09
Последнее изменение
30.08.2021 10:27:53
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
Документы процедуры покупки
documentatia standard _lucrari .docx
documentatia standard _lucrari
Документация атрибуции
24.08.2021 17:03:11
gimnaziul falestii noi -wc in.cor.-21 forma 11.rtf
Caietul de sarcini
Документация атрибуции
24.08.2021 17:03:11
documentatia standard _lucrari .docx
documentatia standard _lucrari
Документация атрибуции
26.08.2021 11:00:45
documentatia standard _lucrari n .docx
documentatia standard _lucrari
Документация атрибуции
26.08.2021 13:25:49
Buna ziua .Sa anulat prima procedura care este motivul???
30.08.2021 12:27
Ответ на разъяснение: Buna ziua. Nu a fost depusa nici o oferta.
Название лота : Renovare/construcție a blocului sanitar în IP Gimnaziul Făleștii Noi
715000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
715,000.00
MDL
Период разъяснений:
24.08.2021 17:03:11 - 31.08.2021 17:00:00
24.08.2021 17:03:11 - 31.08.2021 17:00:00
Период подачи заявок:
31.08.2021 17:00:00 - 08.09.2021 12:00:00
31.08.2021 17:00:00 - 08.09.2021 12:00:00